Odliczamy:)

I tak oto dobrnęliśmy do miesiąca sierpnia. Miesiąca cudownego, wspaniałego i jedynego w sowim rodzaju:) Miesiąca, w którym to oto mama i tata mają urlop:)

Zaczynamy odliczanie:) Tatuś zaczyna za dwa dni:) Najpierw tydzień z Małą tylko we dwoje, a później...Później dołącza do nich mama:) Tydzień nad morzem:) Tatuś po morzu wraca do pracy a mama jeszcze dwa tygodnie się leni:)

Myślę już tylko o tym i to podtrzymuje moje funkcje życiowe:) Już w myślach rozpoczynam pakowanie a w rzeczywistości poszukuję łóżeczka turystycznego do pożyczenia ale jakoś nie idzie:/

Poszukuje też krótkich sportowych spodenek;p Takich, żeby mi się wygodnie w nich latało po plaży za Małą i ewentualnie tata kiedy ten za Małą biec będzie;) Ale to naprawdę nie lada wyzwanie niestety...Może macie jakieś pomysły, gdzie można znaleźć coś fajnego i niekoniecznie rujnującego portfel?

Eh...słońce (mam nadzieję), plaża i Nasz trójeczka:D Raj na ziemi:D


8 komentarzy:

 1. moze decathlon? tam pełno sportowych ciuszkow

  OdpowiedzUsuń
 2. chyba sie wlasnie musze tam wybrac;p
  chociaz bylam ostatnio w go sport i bida z nedza:/

  OdpowiedzUsuń
 3. hmmm..zalezy jaka rozmiarowka Cie interesuje?

  OdpowiedzUsuń
 4. no wlasnie ciezko stwierdzic bo wszystko zalezy od kroju, firmy, materialu

  OdpowiedzUsuń
 5. wow jaka woda:))) fajne foto...gdzie bylo robione?

  OdpowiedzUsuń
 6. Hurghada Egipt....;)
  Ale ja tam nigdy wiecej;p

  OdpowiedzUsuń
 7. a to niby dlaczego nigdy wiecej??? ja co prawda nigdy nie byłam..ale moze kiedys:)

  OdpowiedzUsuń
 8. klatwa faraona dopadla mnie na calego i lezalam pod kroplowkqa w szpitalu chwilke, poza tym ja nie lubie jak ktosd za bardzo narusza moja przestrzen osobista a tam to norma,ze idzie sie po ulicy ktos lapie Cie za reke, wciaga do sklepu itd. Po prostu Egipt mi nie bardzo, ja jednak wole kierunki Europejskie:) Chociaz chcialabym kiedys np. Maroko obejrzec na wlasne galki oczne czy Brazylię.

  OdpowiedzUsuń