Romek, co z Ciebie wyrośnie?

No co z Romka wyrośnie, no co?

Wiedziona wczoraj bardzo pozytywną opinią o "Romanie Barbarzyńcy" zasiadłam wieczorem, kiedy Mała już ululana w łóżeczku była i w śnie głębokim się pogrążyła,  z małżem przed kompem. Romana odpaliliśmy...no i co z niego wyrosło?

 ...

Film ten skusił Nas już jak pojawił się w kinach. Mieliśmy wtedy zrobić wyprawę wielką i ruszyć na podbój jakiegoś ciemnego kąta z wielkim ekranem. Niestety jak to u Nas zawsze bywa...temat rozszedł się po łokciach, kościach i innych stawach. Zapomniane. Odłożone na nie wiadomo kiedy, bo kiedy by się to przypomniało...tego nie wie nikt. No i wczoraj pewna dobra dusza przypomniała mi i ba nawet pożyczyła filma do oglądnięcia;)

I tak wyposażeni w jakieś dodatki wysokotłuszczowe zasiedliśmy wieczorem przed ekranem. I co?

Bajka:) Tyle, że nie dla dzieci...zdecydowanie nie:)

Dubbing pierwsza klasa ale moim osobistym faworytem jest Czesio Mozil. No mam jakąś taką słabość do faceta i chyba już mi się i na dubbing przerzuciło;) Chociaż obserwator boczny nie związany z nim słąbością również stwierdził, że Czesiowy dubbing rządzi;)

Romek z rodu Barbarzyńców, wielkich wojowników i nieustraszonych walczących, zdecydowanie odstaje od swoich braci plemiennych. Niestety przewrotny los sprawia, że to od niego będzie zależeć ich los i tylko on będzie mógł ich uratować. 

W poszukiwaniu swego przeznaczenia wyrusza na wyprawę. U jego boku Wrzaskier - Czesio i Ksenia- Ania Mucha. Po drodze pojawia się i przewodnik, zakręcony i bardzo charakterystyczny Elf - Lameras, czyli Jacek Braciak. Wyruszają w poszukiwaniu przeznaczenia i walki z księciem Zamordorem -  Andrzej Blumenfeld.

 

Nie muszę chyba dodawać, że po drodze zdarza im się wiele, śmiesznie i czasem niekontrolowanie. Spotkają amazonki dość specyficzne z królową na czele - Tatiana Okupnik,  gdzieś u Elfów obnażą swój słaby punkt a na koniec będą "walić w czerep".Historia urocza i pełna śmiesznych wątków i śmiesznych tekstów. Zdecydowanie skóra u mnie rządzi;) Skóra? Tak!! Terma? Nie!!

Polecam wszystkim dużym, którzy chcą się zrelaksować, odpocząć albo porządnie uśmiać. A najlepiej wszystko na raz;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz