Mama ostatnio jest zabawna

Mama jest zabawna. Nie da się ukryć. Co dziennie robi rzeczy śmieszne.

Tak dla przykładu owija się folią. Po co to? Na co? Tego nie wie nikt. A ona się owija i owija. Kiedy ciągnąć chcę żeby ją uwolnić (bo przecież każdy wie, że ona się w tym dusi, nie ma innej możliwości)ona się denerwuje. Patrzy na mnie i mówi "Nie wolno". No jak nie wolno? Jak nie wolno jak wolno! Mam wtedy ochotę krzyczeć "Chcę Ci uratować życie kobieto, żebyś się nie udusiła!!!!"

Mówię do niej wczoraj przed snem "Pocitaj mi ksiąziećkę na doblanoć". No mówię do niej z nadzieją, że poczyta. A ona co? "Chrrr, chrr, chrrr". Patrzę na nią oczami wybałuszonymi, patrzę a ona....ona...No wyobraźcie sobie co? No co?? Zasnęła. O 20! Przede mną! Jak można usnąć przed dzieckiem?!? Dziś jej nie daruję.

Idziemy rano do samochodu. Ona koło mnie ja koło niej. Idziemy dziarsko. Mówię jej "Mamo biegaj, maś adidasy. Ja teś mam adidasy i biegam" a ona nie biegnie! Nie biegnie, no! Skandal. Przecież każdy wie, że jak się ma adidasy to się biega. Tata nie musiał, miał coś dziwnego na stopach.

Ja nie wiem co się z nią dzieje. Zupełnie nie wiem. Jakoś trafić za nią nie mogę i nie wiem czy to ta wiosna i słońce czy temperatura za wysoka. Nie mam pojęcia. Dałam jej więc ostatnio radę, najlepsza jaką mogłam jej dać "Mamo, ogalnij się!!"

10 komentarzy:

 1. nic się córki nie słuchasz ?

  OdpowiedzUsuń
 2. haha mój też sprawdza czy mam adidasy:-p:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czyli jednak adidasy coś w sobie mają;p

   Usuń
  2. No jak mama ma "śpilki", to nie pobiega:-p

   Usuń
  3. no nie bo tylko adidasy uprawniają do biegania;p

   Usuń
 3. aż jestem ciekawa - co ten tata miał na nogach? :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak to tata mówi "czarne popielniczki";p

   Usuń
 4. hi hi... no to Mama wyjścia nie ma i musi się "ogalnąć" :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. muszę się ogalnąć bo będzie źle;)

   Usuń