Open space by Kazio

Dzisiejszy post ma charakter wnętrzarsky. Kazio mi zaaranżował przestrzeń biurową typu ołpen spejs. Z góry przepraszam za jakość zdjęć ale tylko telefon był pod ręką i na szybko.

Do pięknej przestrzeni ołpen spejs potrzebne są dwa główne elementy.

1. Ścianka działowa, kartonowa, ozdobna.
Dostępna w każdym sklepie z kartonowymi pudłami. Nie zawiera dużo miejsca po złożeniu. Możliwość przenoszenie i dogodnego ustawiania. Może wydawać się z lekka niepraktyczna przy brudzeniu ale to tylko pozory. Zawsze można zafoliować i nawet markerem po niej śmigać. Lekka, więc każdy swobodnie może przenieść i ustawić gdzie chce. Nawet płeć słabą zwana. Wydziela przestrzeń życiową i osobistą spełniając przy tym walor dekoracyjny.2. Yndywydualny klymatyzator
Świeży powiew zawsze się przyda. Szczególnie w ołpen spejsie, gdzie mieszają się zapachy różne. Można przenosić, bo również lekkim jest a i można siłę nadmuchu ustawiać do własnych potrzeb. Niewielki, bo taki patyk dużo miejsca zająć nie może a w okresie świątecznym może spełniać rolę choinki. Ozdabianie bardzo wskazane. Jego zadaniem jest yndywydualyzować.Tak zaprojektowany ołpen spejs od razu przybiera charakter domowy a jednocześnie intymny. Aż chce się patrzeć, oddychać i w nim przebywać. Jeśli będziecie potrzebować Kaziowych wskazówek co jeszcze i jak jeszcze dajcie znać. Nasza kobieta orkiestra chętnie odpowie na Wasze pytania. A ja tymczasem ołpen spejsuje.

4 komentarze:

 1. Ścianka działowa debeściarska! Jakbyś własny gabinet miała :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. spróbuj zrobić u się;)

   Usuń
  2. Ja na rocznym macierzyńskim więc w biurze nie prędko. Co najwyżej w domu się mogę oddzielić ścianką od natrętów :P

   Usuń
  3. możesz w domu próbować warianty a później w pracy zastosować wariant idealny;p

   Usuń