Stringi

Przyszła noc ciemna a matka maila otworzyła. Nie domowego, pracowego. W końcu na bieżąco być muszę. Poza standardem był i mail od Pani pewnej, z którą miałam się umówić ale od natłoku wszystkiego zapomniałam. Niestety pamięć ma krótka na końcówce roku i oczami potem świecić muszę. I nic to, że w pokoju było ciemno jak w dupie, a mój stary mały dziadek ma wytarte klawisz. Nic to.


Napisałam i pomyślałam "A kontrolnie wujkowi google podrzucę. Niech mi powie co na ten temat sądzi". No i podrzuciłam mu. Długo nie czekałam i oto rezultat....

"Szanowny T... (nie muszę powtarzać, że mówimy o kobiecie;)),

Przepraszam za moje opóźnienie w odpowiedzi na ciebie, ale mam tak wiele stringi rób na wydanie tego roku, że trudno mi znaleźć chwilę dla enything innego niż praca. 6 th oh styczniu w Polsce jest nadal wolne. Myślę, że możemy mieć spotkanie skype na 7 około 13. Jest ok dla Ciebie?

Chciałbym również życzę wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku i życzę o wszystkim ypour marzenia w tym 2014

pozdrawiam
K...."


Ja rozumiem, że było ciemno i literówki mogłam gdzieś tam i coś tam ale mam nieodparte wrażenie, że wujek google mnie oszukał. 

Ja rozumiem, że dnia tego samego Małż mój z własnej półki w szafie wyjął stringi me czerwone i spytał co to tam robi, ale czy miało to na mnie aż taki wpływ, że o stringach w mailu pisałam? Czy może mam założyć produkcję stringów i wydawać do końca roku zainteresowanym? Stringi z reniferem, Mikołajem czy ze śnieżynką w wersji męskiej. No może by miały i branie przed świętami. A może te stringi to ona u mnie zamówiła a ja nie pamiętam, w końcu odpowiadam na nią. I nie wiem teraz czy mam dziergać na drutach stringi dla niej niestety z Koniakowa nie jestem i koronki nie potrafię) czy udawać głupa i pomijać temat?

Nie wiem, nie wiem...mam mętlik w głowie. Ale z drugiej strony czym, że byłaby poważna korespondencja bez stringów w tle?

PS. Matka otwiera produkcję stringów. Jednak...przemyślałam przez ostatni akapit. Stringi hand made i na różne okazje i pory roku. Zapisy trwają;) Dla pierwszych zamawiających zamówienia spersonalizowane;p

12 komentarzy:

 1. Poproszę wersję zimową, z ocieplaczem :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w jakiejś wersji kolorystycznej określonej;p?

   Usuń
 2. Świetny pomysł :D
  chętnie potestuję ;D :D :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ok:) zrobię program testerski:)

   Usuń
  2. zgłoszę się do programu jeśli dostanę gwarancję testowania co najwyżej dwa razy wcześniej testowanych stringów, większa ilość osób noszących te same gacie nie wchodzi w grę ;)

   Usuń
  3. ok, zapisze:)
   proszę tylko Was dziewczyny o wzór strinów jakie byście chciały mieć;p

   Usuń
 3. Głodnemu chleb na myśli, a nie żadna literówka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O nie nie, ja az tak strinow na swej dupicy nie lubie;)

   Usuń