Oj Bartek, Bartek, co Ty żeś uczynił?!?!

Dawno, dawno temu....a właściwie nie tak dawno.
Daleko, za górami i lasami....a właściwie nie tak daleko.
Zaczyna się opowieść. Jest ona i jest on. Oboje idą przez świat ramię w ramię. Wspólne plany i nadzieje. Wspólne życie, ot tak po prostu. Aż dnia pewnego on pragnie czegoś więcej, pragnie i w sposób nietypowy daje jej o tym znać.

 Ona w pudełku znajduje bucik. Mały, śliczny, różowiutki bucik. Zachwyca się nim i to bardzo skutecznie ;) Mały, zachwycający bucik doprowadza do ciąży. O tak, do ciąży. Wszystko przez Bartka!


I tak oto dochodzimy do sedna. To o czym piszę, to nowa kampania reklamowa firmy Bartek. Kampania, w której but nie jest tylko butem, ale czymś więcej. Jest formą komunikacji, jest formą przekazania całego ogromu uczuć. To nie jest już tylko konieczna część garderoby, to komunikat, sygnał, to część życia.

Całość reklamy obejrzeć możecie od razu https://www.youtube.com/watch?v=oSf3IpQOMMs ;)

W taki oto sposób firma Bartek rozpoczyna swoją nową odsłonę, nową odsłonę kampanii reklamowej, która składać się będzie z trzech części (żeby śledzić na bieżąco wystarczy zajrzeć na http://przezbartka.pl/ ). Marka zmienia swój wizerunek, stawia na nowość, otwartość, nowoczeność i design. Chce trafiać w nowe grupy odbiorców a doza humoru, jaką zawiera w reklamach z pewnością jej to ułatwi.

Być może dla kogoś reklama może wydać się kontrowersyjna. Być może. Ale "nie podchodźcie do odbiorników, jeśli nie macie dawki humoru" ;). Osobiście podoba mi się sam fakt tego, że firma chce się zmienić. Nie boi się szukać odważnych i właśnie kontrowersyjnych rozwiązań. Dla mnie to efekt zdecydowanie na plus. No i to poczucie humoru dla mnie jest ogromnym plusem:) Ludzie wyluzujmy i dajmy się ponieść:).

Ja znam te butki nie od dziś. Dbałość o szczególy, dbałość o małe stopy, to nic innego, jak dbałość o to co w życiu kochamy najbardziej i inwestycja w nasze dzieciaki. Czaruje mnie też ich wygląd i czekam, kiedy mój Małż mi na korniszonach zostawi jedną parę, a jak się nie domyśli to ja mu zostawię. Najlepsze na to miejsce pewnie będzie na klawaiturze komputera, albo na xboxie, bo jest szansa, że wtedy nie przegapi. Tylko, żeby mi w ciążę do tego nie zaszedł ;) Chociaż z drugiej strony...;)

Tak więc drogie Panie i drodzy Panowie obejrzyjmy buty u Bartka i zobaczmy co z tego może wyjść;)
Ja wam podrzucam parę wyborów;)

Wyświetlanie 44064_od_239,90..jpg

Wyświetlanie 46674_49674_J31_od 159,90.jpg
Wyświetlanie 41562_61X.jpg

Szukajcie już odpowiednich miejsc, gdzie ziarno zasiać;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz