Sing baby

Jutro mamy sylwester:)

A jak sylwester to i muzyka, i taniec, i śpiew:) My akurat z małżem moim, skorupiakiem planujemy maraton filmowy. Jak dziecko dotrwa to razem z nami będzie maratonować. No ale wracając do tematu. Na jutro i nie tylko na jutro polecam wam śpiew. Karaoke konkretnie. I nie ważne czy potraficie śpiewać, czy nie, ważne że fajna to zabawa i muzyka w razie co może nas zagłuszyć. Ale to tylko dla tych zatwardziałych niedowiarków we własne głosy i moc alkoholu szczególnie w noc sylwestrową ;)

Mało tego, mam dla was i propozycję piosenki i słowa fonetycznie zapisane. Widzicie jaka jestem dobra ;)

Piosenka to propozycja Małej, chodzi i śpiewa ją co dzień. W sumie słowa to też jej propozycja, więc niech karaoke Małą wybrzmiewa ;)

Piosenka to "How deep is your love" Calvin Harris & Disciples. Znacie :)? Jeśli nie to tutaj linczek do piosenki, żebyście mogli się osłuchać :) https://www.youtube.com/watch?v=EgqUJOudrcM

A teraz słowa. A właściwie słowa refrenu, bo Mała tylko to uważa za słuszne i tu widzi całą koncepcję tej piosenki. Tak więc nasza propozycja do słów przed i po refrenie "AAAAU AAAAU AAAAU" i tak do refrenu. A później on...refren. I tutaj strzał w dziesiątkę bezapelacyjny i Małej propozycja. Pisownia fonetyczna żeby łatwiej było spamiętać ;)

"Hał dip is jor laf. Hał dip is jor laf. Happi pornos. Hał dip is jor laf"

Także widzicie, że to must have i sukces murowany;)

Udanego śpiewania wam zycze. Zhitem Małej nikt nawet nie usłyszy fałszowania jakby co ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz